FERIEBOLIG: TOG-022

  Tilbake til søkeresultat      Nytt søk

   Flotte leiligheter i prydhage nær sjøen og med svømmebasseng!

Leiligheter med svømmebasseng til leie på Ciovo ved Trogir
I en stor og vakkert opparbeidet hage, med svømmebasseng, grillplass og god plass for barn å leke, kan vi tilby 4 leiligheter av meget god standard. Det er kort gangavstand til sjøen, butikk og restaurant ved det mest populære strandområdet på Ciovo. Oppvarmet basseng!

I et forholdsvis nytt hus beliggende kun 250 m fra stranden på Ciovo, har vi 4 flotte leiligheter med meget god standard til leie. Huset har en stor prakthage med eksotiske planter og trær, svømmebasseng med solsenger og dusj, hyggelig grillplass, samt et lekeapparat for de minste.

Huset ligger litt tilbaketrukket fra sjøen og restauranter, i et rolig og pent boligområde men har likevel kort gangavstand til stranden, butikk, cafeer, restaurant og andre fasiliteter. Eiendommen er inngjerdet og har god plass for at barna kan leke ute.

Huset ligger ca 2 km fra sentrum av middelalderbyen Trogir. For de som ikke vil spasere går det buss eller båt.

Det er parkering på tomten .
Trådløs internettforbindelse i huset.

Kun leie søndag-søndag i høysesong.

Les mer om Trogir  
AVSTANDER
Sentrum 300m/2000m
Sjøen 250m
Badeplass 250m
Butikk 300m
Restaurant 300m
Buss 500m
Båt 700m
Parkering Ja

LEILIGHET A4

 Tips en venn      Skriv ut

I en nydelig velholdt hage med nytt svømmebasseng, har vi en koselig og velutstyrt leilighet til leie . Terrasse med utsikt til sjøen og strandområdet. Kort gangavstand til hovedstranden og øvrige fasiliteter på Ciovo. Passer for inntil 3 personer, 4 hvis det er 2 små barn.

Leiligheten består av 1 dobbelt soverom med mulighet for ekstra seng, oppholdrom med sovesofa, moderne kjøkkenhjørne med oppvaskmaskin, komfyr, kjøleskap, micro og spiseplass med utsikt til sjøen, flott flislagt bad med dusjkabinett, vask og toalett. Terrasse med sjøutsikt og direkte adkomst til den frodige hagen og bassengområdet via en trapp fra terrassen.

En lys og trivelig feriebolig i grønne omgivelser!






For flere leieobjekter i dette huset klikk her 
DETALJER
Totalvurdering Svært god
Ant soverom 1
Ant sengeplasser 2
Ant ekstraplasser 1
Ant bad 1
Ant oppholdsrom 1
Terrasse/Balkong Ja
Sjøutsikt Ja
Air Condition Ja
TV Ja
Internett Ja
Vaskemaskin Nei
Oppvaskmaskin Ja

PRIS PÅ LEIEOBJEKTET PR UKE/DøGN


TOG-022.A4 Inntil 3 pers
UkeDøgn
Lavsesong7900,-1150,-
26/05 - 21/068900,- -
22/06 - 26/0810900,- -
27/08 - 04/108900,- -
* For hver bestilling gjelder følgende:

- Det tilkommer en avgift på kr. 500,- som dekker sluttrengjøring av leieobjektet, inkl. sengetøy og håndklær (ikke strand-håndklær), administrasjonskostnader, vekslingsgebyr og turist-skatt.
- 30% av beløpet betales ved bestilling, resterende senest 30 dager før avreise.
- I høysesong gjelder minimum 1 ukes leie og kun lørdag-lørdag bookinger.
- Utenom høysesong gjelder minimum 3 døgns leie. Døgnpris utenom høysesong gjelder ved 3-7 døgns leie.
- NB: Døgnpris utenom høysesong utover 1 ukes leie = ukespris/7.
- Langtidsleie utenfor høysesong: pris etter avtale.

For øvrige leiebetingelser les HER 

Andre leieobjekter i dette huset

(klikk på alternativet du ønsker for å se mer informasjon)

Leieobjekt Type Antall
sengeplasser
Pris uke/døgn
(fra kr)
Bilde
A1Leilighet 4+110900,- / -
A2Leilighet 4+211900,- / -
A3Leilighet 2+17500,- / 1100,-
A5Leilighet 2+29500,- / -


Alle ferieboliger i Trogir


©2009- 2025 Kroatiaperler A/S. All rights reserved.
Org.nr 996 968 022     Til forsiden | Om oss | Kontakt oss | Søk ferieboliger | Leiebetingelser