FERIEBOLIG: SUT-023

  Tilbake til søkeresultat      Nytt søk

   Feriebolig i sjøkanten, med vakker hage !

Feriebolig i Kroatia med hage
I sjøkanten kan vi tilby en sjarmerende feriebolig med utgang til stor uteplass og hage. Rolige omgivelser, rett i utkanten av idylliske Sutivan på Brac, med flotte turveier langs sjøen og flere restauranter i kort gangavstand. Maks 6 personer.

Sjarmerende ferieleilighet for inntil 6 personer, med utgang til stor uteplass og hage. I den vakre hagen står det flere palmer og andre tropiske vekster, og her er det flere steder å sitte og nyte den vakre utsikten til sjøen, samt noen solstoler som kan benyttes i hagen eller ved sjøen. Det er også en oppmurt grill/peis hvor man kan tilberede hyggelige måltider.

Fra hagen er det direkte adkomst til sjøen hvor det finnes en oppmurt platting hvor man kan bade og sole seg. Dersom du ønsker å ta en tur på stranden, er nærmeste strand kun 50 m unna. Der finner du også en liten strandbar hvor du får kjøpt noe enkel mat og drikke. Langs sjøen går en fin liten vei hvor strendene ligger på rekke og rad. Her kan du spasere eller sykle for å utforske nye bukter hver dag. Innenfor 5-10 minutters gange finner man flere koselige restauranter, bakeri, matbutikker og iskrembarer.

Boligen passer flott for 6 personer som setter pris på vakre og rolige omgivelser med god tumleplass ute og inne.

Les mer om Sutivan  
AVSTANDER
Sentrum 150m
Sjøen 10m
Badeplass 50m
Butikk 200m
Restaurant 150m
Buss 300m
Båt 6 km
Parkering Ja

LEILIGHET A1

 Tips en venn      Skriv ut

I sjøkanten kan vi tilby en sjarmerende feriebolig med utgang til stor uteplass og hage. Rolige omgivelser, rett i utkanten av idylliske Sutivan på Brac, med flotte turveier langs sjøen og flere restauranter i kort gangavstand. Maks 6 personer.

Ferieleilighet over 2 plan med super beliggenhet! Leiligheten inneholder følgende:
I første etasje er det et hyggelig oppholdsrom med spisebord, salong , kjøkken med kjøleskap, komfyr og nødvendig kjøkkenutstyr, 1 bad med dusj, vask og toalett, samt ett dobbelt soverom. I andre etasje er det 2 doble soverom, samt et bad med dusj, vask og toalett.

Fra stuen er det direkte utgang til romslig terrasse og hage med peis/grill. Det er også et ekstra bad med dusj, toalett og vaskemaskin med inngang fra hagen.




DETALJER
Totalvurdering Meget god +
Ant soverom 3
Ant sengeplasser 6
Ant ekstraplasser 0
Ant bad 3
Ant oppholdsrom 1
Terrasse/Balkong Ja
Sjøutsikt Ja
Air Condition Ja
TV Ja
Internett Ja
Vaskemaskin Ja
Oppvaskmaskin Nei

PRIS PÅ LEIEOBJEKTET PR UKE/DøGN


SUT-023.A1 Inntil 6 pers
UkeDøgn
LavsesongBe om prisBe om pris
* For hver bestilling gjelder følgende:

- Det tilkommer en avgift på kr. 500,- som dekker sluttrengjøring av leieobjektet, inkl. sengetøy og håndklær (ikke strand-håndklær), administrasjonskostnader, vekslingsgebyr og turist-skatt.
- 30% av beløpet betales ved bestilling, resterende senest 30 dager før avreise.
- Minimum 1 ukes leie i høysesong, minimum 3 døgn utenom høysesong.
- NB: Døgnpris utover 1 ukes leie = ukespris/7. Døgnpris utenom høysesong gjelder ved kortere enn 1 ukes leie.
- Langtidsleie utenfor høysesong: pris etter avtale.

For øvrige leiebetingelser les HER 

Alle ferieboliger i Sutivan


©2009- 2025 Kroatiaperler A/S. All rights reserved.
Org.nr 996 968 022     Til forsiden | Om oss | Kontakt oss | Søk ferieboliger | Leiebetingelser