FERIEBOLIG: ROV-003

  Tilbake til søkeresultat      Nytt søk

   Fine leiligheter med koselige terrasser!

Feriebolig terrasse utsikt Rovinj
I et hus beliggende i det rolige boligområdet utfor Rovinj kan vi tilby 4 fine leiligheter for 2-5 personer. Huset har god standard og ble renovert sist i 2006.
Beliggenheten er god: rolig boligområdet med et rekreasjonsområdet som nærmeste nabo og ved å spasere gjennom dette friluftsområdet kommer du til det største strandområdet ved Rovinj.

Zlatni rat naturpark, som dette friluftsområdet kalles, har flotte strender (5 - 10 minutters gange fra huset), vakker natur og tur/sykkelveier å by på.
Det finnes noen restauranter, matbutikk, bakeri og sykkelutleie i nærområdet, og flere restauranter og cafeer langs strandpromenaden mellom rekreasjonsområdet og sentrum.
En koselig spasertur ( ca 15 minutters gange) bringer deg inn til den idylliske gamle byen hvor det finnes et rikt utvalg av gode restauranter, butikker etc. I Rovinj finnes ingen strender ved sentrum, så dette huset ligger perfekt til for de som ønsker å bo i gangavstand til både strand og sentrum.
Parkering ved huset for de som har bil.
Det er eget vaskerom i huset, med 2 vaskemaskiner, strykebrett og strykejern. En vask koster 5 euro. Barnevennlige leiligheter.

Rovinj er den vakreste byen i den nordlige delen av Kroatia. Den sjarmerende middelalderbyen ligger som en halvøy ute i havet, hvor de fargerike husene står tett i tett for å skjerme seg for vinterens kalde vinder. Halvøyen er fri for biltrafikk og huser mange koselige restauranter og kaffebarer både inne i de trange smugene og langs sjøkanten. Om sommeren yrer det av liv i den lille byen, men atmosfæren er likevel rolig og behagelig.

Huset ligger knapt 100 meter fra ROV-001 - hvis man er flere familier i følge.

NB: Kun Ankomst/avreise lørdag eller søndag i juli og august.

Les mer om Rovinj  
AVSTANDER
Sentrum 1200m
Sjøen 600m
Badeplass 600m
Butikk 400m
Restaurant 200m
Buss 1200m
Båt 1200m
Parkering Ja

Leieobjekter i dette huset

(klikk på alternativet du ønsker for å se mer informasjon)

Leieobjekt Type Antall
sengeplasser
Pris uke/døgn
(fra kr)
Bilde
A2Leilighet 2+1Be om pris
A3Leilighet 2+1Be om pris
A4Leilighet 2+3Be om pris
A5Leilighet 2+1Be om pris

 Tips en venn
©2009- 2025 Kroatiaperler A/S. All rights reserved.
Org.nr 996 968 022     Til forsiden | Om oss | Kontakt oss | Søk ferieboliger | Leiebetingelser