FERIEBOLIG: PRE-005

  Tilbake til søkeresultat      Nytt søk

   Hus med fine leiligheter på første rad til sjøen!

Leie leilighet ved sjøen Kroatia
Rett i utkanten av Preko sentrum ligger dette fine sommerhuset, ca 10m fra sjøkanten. Huset har 4 leiligheter til leie, alle med god standard, fine terrasser og flott sjøutsikt.

Her er det ikke lang vei for en morgendukkert!

Dette huset har en fantastisk beliggenhet, rett i utkanten av sentrum og 10m fra sjøkanten. Mellom huset og sjøen går en liten sykkel/gangvei, og ved sjøen finnes en liten solterrasse og brygge.Det er kort gangvei til sentrum hvor du finner flere hyggelige restauranter, kaffebarer etc.

Følger du strandveien i motsatt retning kommer du til ferjekaia (3 - 400m) og kan derifra ta en kveldstur over til Zadar (ca 20 minutt med ferje bringer deg direkte til gamlebyen i Zadar).

Les mer om Preko  
AVSTANDER
Sentrum 200m
Sjøen 10m
Badeplass 10m
Butikk 200m
Restaurant 200m
Buss 300m
Båt 300m
Parkering Ja

LEILIGHET A3

 Tips en venn      Skriv ut

Rett i utkanten av Preko sentrum ligger denne leiligheten, ca 10m fra sjøkanten. Leiligheten har koselig terrasse med nydelig utsikt utover havet og til Zadar.

God standard for maks 5 personer.

Leiligheten inneholder: 2 soverom, hvorav det ene har en ekstra seng, oppholdsrom med sofa og åpen løsning til kjøkken med spisebord, flislagt bad med dusjkabinett, vask og toalett. Koselig terrasse med fin sjøutsikt med utgang fra det ene soverommet og balkong fra det andre soverommet!

God standard til en meget gunstig pris!






For flere leieobjekter i dette huset klikk her 
DETALJER
Totalvurdering Meget god
Ant soverom 2
Ant sengeplasser 5
Ant ekstraplasser 0
Ant bad 1
Ant oppholdsrom 1
Terrasse/Balkong Ja
Sjøutsikt Ja
Air Condition Ja
TV Ja
Internett Ja
Vaskemaskin Ja
Oppvaskmaskin Nei

PRIS PÅ LEIEOBJEKTET PR UKE/DøGN


PRE-005.A3 Inntil 5 pers
UkeDøgn
LavsesongBe om prisBe om pris
* For hver bestilling gjelder følgende:

- Det tilkommer en avgift på kr. 500,- som dekker sluttrengjøring av leieobjektet, inkl. sengetøy og håndklær (ikke strand-håndklær), administrasjonskostnader, vekslingsgebyr og turist-skatt.
- 30% av beløpet betales ved bestilling, resterende senest 30 dager før avreise.
- Minimum 1 ukes leie i høysesong, minimum 3 døgn utenom høysesong.
- NB: Døgnpris utover 1 ukes leie = ukespris/7. Døgnpris utenom høysesong gjelder ved kortere enn 1 ukes leie.
- Langtidsleie utenfor høysesong: pris etter avtale.

For øvrige leiebetingelser les HER 

Andre leieobjekter i dette huset

(klikk på alternativet du ønsker for å se mer informasjon)

Leieobjekt Type Antall
sengeplasser
Pris uke/døgn
(fra kr)
Bilde
A1Leilighet 5+1Be om pris
A2Leilighet 2+1Be om pris
A4Leilighet 6Be om pris


Alle ferieboliger i Preko


©2009- 2025 Kroatiaperler A/S. All rights reserved.
Org.nr 996 968 022     Til forsiden | Om oss | Kontakt oss | Søk ferieboliger | Leiebetingelser